Menu

درباره ما

آشنايي با ستاد:

سامانه تبادل الکترونیک دفاتر به عنوان پذیرندۀ ویژۀ شبکۀ پرداخت کارتی کشور با مجوز رسمی از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و در همکاری با شرکتهای ارائه دهندۀ خدمات پرداخت الکترونیک کشور، زیرساخت امن تبادل اطلاعات مالی و ارائۀ خدمات بانکی و واسطی امن بین دستگاههای خدمات دهنده و دفاتر بخش خصوصی می باشد. این سامانه، پنجرۀ الکترونیکی خدمات دولت الکترونیک در زمینۀ خدمات متنوع مالی بر بستر فناوری اطلاعات و ارتباطات می باشد. این سامانه از سوی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، انجمن علمی تجارت الکترونیک ایران، انجمن علمی مالکیت معنوی، انجمن انفورماتیک ایران، شرکتهای پرداخت الکترونیک دارای مجوز بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و اتحادیه صنف فناوران اطلاعات و برخی دیگر از نهادهای صنفی و حرفه ای و بخشهای حاکمیتی و نظارتی کشور، نظارت و حسن عملکرد آن به تأیید مراجع مذکور رسیده است.

هم اکنون بیش از 7000 دفتر پیشخوان خدمت در شهرها و روستاها با این سامانه همکاری دارند و در گردونۀ خدمات الکترونیک آن به عنوان ایستگاه خدمت به فعالیت می پردازند.

تماس با ما

  • سامانه تبادل الکترونيکي دفاتر
  • آدرس: تهران - خیابان شهید مطهری خ میرعماد کوچه ی هشتم پلاک 8 واحد 3
  • تلفن: (۰۲۱)۸۸۱۷۲۰۹۸    (۰۲۱)۸۸۱۷۲۰۹۹
  • نمابر: (۰۲۱)-۸۹۷۸۶۹۶۵
  • ایمیل: info@dpd.ir
  • Telegram: @dpd_ir

قوانین و مقررات

تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه ، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

هر دفتر پیشخوان موظف است که ابتدا قبوض ثبت شده روزهای قبل خود را تعیین تکلیف نموده ، سپس اقدام به ثبت قبض جدید نماید.تسویه قبوض به صورت آنی می باشد.

در مواردی که قبوض پرفراژ گرفته شود سپس قبض مربوطه از سامانه حذف گردد مسئولیت کامل این فرآیند به عهده دفتر پیشخوان می باشد.

سامانه این حق را برای خود محفوظ می دارد که با دفاتر متخلف بر اساس قانون برخورد نماید.

ثبت قبوض با شناسه یکسان مجاز نمی باشد.

کارمزدها در تاریخ 1 تا 3 هر ماه از طریق شماره شبا قابلیت برداشت دارند. مسئولیت ثبت شماره شباهای اشتباه به عهده دفتر پیشخوان خواهد بود.

مسئولیت سوء استفاده احتمالی توسط اشخاص دیگر از پنل شما به دلیل ضعیف بودن رمز عبور یا قرار دادن اطلاعات ورود به پنل کاربری به اشخاص دیگر کاملاً به عهده کاربر می باشد.

  • بخش اول

  • چگونه یک قبض را حذف کنم؟
  • می‌‏توانم کارت شارژ فروخته شده را دوباره پرینت بگیرم؟

پیشنهادات و انتقادات

نام :

پست الکترونیکی :

شماره تلفن :

متن شکایت یا پیشنهاد :

مخفی رمز عبور به درستی وارد نشده است

فراموشی رمز عبور

خروج